Aktualności

Złoty medal Julii Zdunek

Julia Zdunek oraz Oliwia Kępczyńska zwyciężyły w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w jeździe dwójkami w kolarstwie szosowym w Robakowie. 19 września br. młode zawodniczki ustanowiły rekord trasy – 8-kilometrowy dystans pokonały w czasie 10 minut 50 sekund (ponad 50-sekundowa przewaga nad pozostałymi zawodniczkami).
Kolejną  wysoką pozycję nasza mieszkanka zdobyła w Ogólnopolskim wyścigu kolarskim ze startu wspólnego, który odbył się 20 września br. w Małym Rudniku. Na dystansie 17 km Julia uzyskała 4 lokatę w kategorii młodziczek.
Julia Zdunek pochodzi z Ostrowitego i swoją przygodę z kolarstwem zaczynała w szkółce kolarskiej gminy Brzuze. Obecnie trenuje w ALKS STAL GRUDZIĄDZ LUKS "Grodno" Nowogród.