Facebook

Nowa instalacja c.o. w bibliotece

Zakończone zostały prace przy montowaniu nowej instalacji centralnego ogrzewania w siedzibie gminnej biblioteki publicznej w budynku domu kultury w Ostrowitem.

image

Postępuje budowa sali

Budowa sali gimnastyczno-rekreacyjnej w Radzynku trwa. Z dnia na dzień widać efekty prac. Wykonawcą zadania jest firma MIGBUD z Lipna. To bardzo ważna inwestycja w gminie wychodząca naprzeciw oczekiwaniom miejscowej społeczności.

image

Wzbogacony plac zabaw

Gmina Brzuze wzbogaciła plac zabaw na osiedlu w Ostrowitem w nowe urządzenia zabawowe. Przybyły: huśtawka podwójna i dwie ławki parkowe. Z urządzeń będzie można korzystać za dwa dni.

Prace na drodze Studzianka-Przyrowa

Położono masę bitumiczną na odcinku drogi gminnej Studzianka-Przyrowa. Pozostała do ułożenia kostka kamienna na pozostałej części drogi.

image

Przebudowa drogi w Żałem

Trwa przebudowa drogi dojazdowej w Żałem (Kozia). Roboty polegają na ułożeniu warstwy kamienia tłuczniowego grubości 5 cm oraz ułożeniu warstwy z mieszanki mineralno-asfaltowej grubości 3 cm po zagęszczeniu. Długość odcinka to 215 mb. o szerokości 2,5 mb.

image

Przebudowa drogi w Lisiakach

Zakończono II etap przebudowy drogi dojazdowej w Lisiakach, na odcinku 104 mb. (szerokość 4 mb.). Prace polegały na wykonaniu warstwy profilowej z mieszanki mineralno-bitumicznej oraz warstwy ścieralnej z masy SMA.

image

Postępuje budowa sali

Budowa sali gimnastyczno-rekreacyjnej w Radzynku trwa. Z dnia na dzień widać efekty prac. Wykonawcą zadania jest firma MIGBUD z Lipna.

image

Droga Ugoszcz-Dąbrówka

Zakończony został główny etap przebudowy drogi gminnej Ugoszcz-Dąbrówka na odcinku 1250 mb. W ramach przebudowy wykonano podbudowę kamieniem tłuczniowym oraz położono masę mineralno-bitumiczną. Wykonawcą robót jest Przedsiębiorstwo Robót Drogowych w Lipnie.

image

Więcej artykułów…
Start > Inwestycje
PielgrzymSong 2017
Reforma oświaty
1%
sołectwa
Inwestycje
Odpady
Obrona cywilna
Mapa gminy
MAK+

Osoby online

Naszą witrynę przegląda teraz 85 gości