Facebook

Zawieszenie kursów komunikacji autobusowej

W związku z ogłoszonym stanem zagrożenia epidemicznego na terenie całego kraju, od dnia 19.03.2020 r. do 25.03.2020 r. zawieszona zostaje komunikacja autobusowa wykonywana przez Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A.

Decyzje w sprawie podatku akcyzowego

Urząd Gminy Brzuze informuje, że zostały wystawione decyzje pozytywne w sprawie zwrotu podatku akcyzowego, zawartego w cenie oleju napędowego, wykorzystywanego do produkcji rolnej. W związku z zaistniałym zagrożeniem zakażenia koronawirusem, decyzje zostaną przekazane zainteresowanym z opóźnieniem. Bardzo prosimy o wyrozumiałość.

Informacja Banku Spółdzielczego

Zarząd Banku Spółdzielczego w Skępem informuje, że w związku z wprowadzonym w Polsce stanem zagrożenia epidemicznego wprowadza zmiany w dotychczasowej pracy oddziału na terenie gminy Brzuze.

Od 18 marca 2020 r. w godzinach 9.00-14.00 (poniedziałek-piątek) świadczenie usług bankowych zostaje czasowo przeniesione do budynku banku w Ostrowitem.

Mając na celu bezpieczeństwo klientów i pracowników oraz usprawnienie pracy i obsługi interesantów, Zarząd Banku Spółdzielczego prosi o zachowanie bezpiecznej odległości między osobami (min. 1,5 m) oraz jednoczesne przebywanie w placówce maksymalnie dwóch osób.
Zarząd prosi, by w miarę możliwości ograniczyć wizyty w placówkach bankowych oraz zachęca do kontaktu telefonicznego – nr do ostrowickiego oddziału Banku Spółdzielczego: 54/270 11 13 lub 506 943 315.

Zawieszenie kursów komunikacji autobusowej

W związku z ogłoszonym stanem zagrożenia epidemicznego na terenie całego kraju, od dnia 18 marca 2020 roku do odwołania zawieszona zostaje komunikacja autobusowa wykonywana przez Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A.

Odwołane uroczystości gminne

Kilka dni temu zapraszaliśmy koła gospodyń wiejskich, organizacje, stowarzyszenia oraz mieszkańców do udziału w organizowanych przez Gminę Brzuze wydarzeniach kulturalnych. Niestety ze względu na rozprzestrzenianie się koronawirusa SARS-CoV-2, informujemy, że zaplanowane na marzec i kwiecień uroczystości oraz spotkania gminne nie odbędą się.

Komunikat Wójta Gminy Brzuze

Komunikat Wójta Gminy Brzuze z dnia 13 marca 2020 roku w sprawie ograniczenia korzystania z placów zabaw przez dzieci.

Informacje GIS w sprawie koronawirusa

Urząd Gminy Brzuze przekazuje informacje polskich służb sanitarnych w sprawie koronawirusa.

- informacja

Komunikat Wójta Gminy Brzuze

Komunikat Wójta Gminy Brzuze z dnia 13 marca 2020 roku w sprawie zamknięcia obiektów gminnych.

Więcej artykułów…
Start > Strona główna
Reforma oświaty
Reforma oświaty
Rewitalizacja
1%
sołectwa
Inwestycje
Odpady
Obrona cywilna
Mapa gminy
MAK+

Osoby online

Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości