Facebook

Konkurs na realizację zadań sportowych w 2017 roku

21 lutego 2017 r. Wójt Gminy Brzuze wydał Zarządzenie 7/2017 w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu na realizację zadania publicznego z zakresu upowszechniania kultury fizycznej i sportu na terenie Gminy Brzuze w 2017 roku, powołania komisji konkursowej i regulaminu prac komisji oraz szczegółowych zasad przeprowadzania konkursów, a w szczególności kryteriów oceny wniosków i kontroli wykonania zadań oraz określenia wzoru umowy na realizacje zadań w zakresie sportu.

- ogłoszenie
- regulamin
- wzór oferty
- wzór umowy
- wzór sprawozdania

Bal u przedszkolaków

W piątek, 17 lutego dzieci z Przedszkola Samorządowego w Ostrowitem bawiły się na balu karnawałowym. Na jeden dzień maluchy wcieliły się w swoich ulubionych bohaterów z bajek. Atrakcją tego dnia były zabawy prowadzone przez klauna Bąbla oraz wata cukrowa.

image

Reaktywacja piłkarskiej B Klasy

Gminny Klub Sportowy Pojezierze Brzuze poszukuje zawodników do nowo tworzonej męskiej drużyny piłkarskiej B Klasy. Wszystkich chętnych, którzy ukończyli 15 lat, a których cechuje zaangażowanie i dyspozycyjność zapraszamy na otwartą rekrutację. Podczas spotkania 26 lutego 2017 r., od godz. 14.00 na kompleksie boisk  sportowych Orlik w Ostrowitem weryfikowana będzie sprawność fizyczna kandydatów. Więcej informacji można uzyskać u prezesa GKS Pojezierze Brzuze, Karola Górskiego.

Zmiana numeru telefonu do GOPS Brzuze

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Brzuzem informuje, że uległ zmianie numer telefonu kontaktowego. Zapraszamy do kontaktu pod nowym numerem telefonu 54 233 06 66.

Konkurs „Polska Wieś – Dziedzictwo i przyszłość”

Urząd Gminy Brzuze zachęca mieszkańców do udziału w konkursie „Polska Wieś – Dziedzictwo i przyszłość” organizowanym przez Fundację na Rzecz Rozwoju Polskiego Rolnictwa oraz Wydawnictwo Naukowe Scholar.

- ogłoszenie
- regulamin konkursu
- karta zgłoszeniowa

Stanowisko w sprawie reformy samorządowej

10 lutego 2017 r. w Bydgoszczy, odbyło się spotkanie dotyczące zagrożeń dla samorządności terytorialnej w Polsce. Wójtowie, burmistrzowie, prezydenci miast i starostowie województwa kujawsko-pomorskiego podjęli wspólne stanowisko odnośnie proponowanych zmian.

Przerwy w dostawie energii elektrycznej

Informacja ENERGA-OPERATOR SA dotycząca wyłączenia prądu na terenie gminy Brzuze:

w dniu 14.02.2017
- w godz. 08.00-14.00 stacja: Żałe 3 obwód 200     

w dniu 16.02.2017
- w godz. 08.00-15.00 stacja: Brzuze 3

Zaproszenie na Targi

Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego Powiatowy Zespół w Rypinie organizuje 17 lutego 2017 r. wyjazd do Łodzi na Międzynarodowe Targi Ferma Bydła, Świń i Drobiu. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt do 15 lutego pod nr telefonu: 54- 280 27 48 lub 723 331 175.

Więcej artykułów…
Start > Strona główna
PielgrzymSong 2017
Reforma oświaty
1%
sołectwa
Inwestycje
Odpady
Obrona cywilna
Mapa gminy
MAK+

Osoby online

Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości