Facebook

Reaktywacja piłkarskiej B Klasy

Gminny Klub Sportowy Pojezierze Brzuze poszukuje zawodników do nowo tworzonej męskiej drużyny piłkarskiej B Klasy. Wszystkich chętnych, którzy ukończyli 15 lat, a których cechuje zaangażowanie i dyspozycyjność zapraszamy na otwartą rekrutację. Podczas spotkania 26 lutego 2017 r., od godz. 14.00 na kompleksie boisk  sportowych Orlik w Ostrowitem weryfikowana będzie sprawność fizyczna kandydatów. Więcej informacji można uzyskać u prezesa GKS Pojezierze Brzuze, Karola Górskiego.

Zmiana numeru telefonu do GOPS Brzuze

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Brzuzem informuje, że uległ zmianie numer telefonu kontaktowego. Zapraszamy do kontaktu pod nowym numerem telefonu 54 233 06 66.

Konkurs „Polska Wieś – Dziedzictwo i przyszłość”

Urząd Gminy Brzuze zachęca mieszkańców do udziału w konkursie „Polska Wieś – Dziedzictwo i przyszłość” organizowanym przez Fundację na Rzecz Rozwoju Polskiego Rolnictwa oraz Wydawnictwo Naukowe Scholar.

- ogłoszenie
- regulamin konkursu
- karta zgłoszeniowa

Stanowisko w sprawie reformy samorządowej

10 lutego 2017 r. w Bydgoszczy, odbyło się spotkanie dotyczące zagrożeń dla samorządności terytorialnej w Polsce. Wójtowie, burmistrzowie, prezydenci miast i starostowie województwa kujawsko-pomorskiego podjęli wspólne stanowisko odnośnie proponowanych zmian.

Przerwy w dostawie energii elektrycznej

Informacja ENERGA-OPERATOR SA dotycząca wyłączenia prądu na terenie gminy Brzuze:

w dniu 14.02.2017
- w godz. 08.00-14.00 stacja: Żałe 3 obwód 200     

w dniu 16.02.2017
- w godz. 08.00-15.00 stacja: Brzuze 3

Zaproszenie na Targi

Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego Powiatowy Zespół w Rypinie organizuje 17 lutego 2017 r. wyjazd do Łodzi na Międzynarodowe Targi Ferma Bydła, Świń i Drobiu. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt do 15 lutego pod nr telefonu: 54- 280 27 48 lub 723 331 175.

17 edycja Balu Radości w Nadrożu

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie z Rypina zorganizowało wraz z Powiatem Rypińskim Bal Radości, czyli doroczną zabawę integracyjną. Już po raz siedemnasty niepełnosprawne dzieci oraz dorośli wraz z opiekunami uczestniczyli w balu w nadroskiej szkole. Uczestnikom z naszej gminy bezpłatny transport zapewnił wójt Jan Koprowski, a wsparcia organizacyjnego udzielili pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Brzuzem.

image

Komunikat do hodowców - przypomnienie

Za pośrednictwem Urzędu Gminy Brzuze, Wojewoda Kujawsko-Pomorski przypomina hodowcom o konieczności zachowania szczególnych środków ostrożności, w związku z występowaniem na terenie kraju afrykańskiego pomoru świń (ASF) oraz ptasiej grypy (HPAI).
Główny Lekarz Weterynarii informuje o przeprowadzanych kontrolach w gospodarstwach, w których przetrzymywany jest drób (dotyczy również gospodarstw, w których przetrzymywany jest drób na własne potrzeby). W przypadku niestosowania zaleceń grozi kara w wysokości do 8.000,00 zł.

Więcej artykułów…
Start > Strona główna
Reforma oświaty
1%
sołectwa
Inwestycje
Odpady
Obrona cywilna
Mapa gminy
MAK+

Osoby online

Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości