Facebook

Miniolimpiada w Radzynku

Szkoła Podstawowa w Radzynku zorganizowała dla dzieci turniej sportowy pod hasłem „Ruszaj z wiosną”. W drugiej edycji sportowej Miniolimpiady o Puchar Wójta Gminy Brzuze udział wzięli uczniowie z klas 1-3 z terenu gminy Brzuze.
Najlepsze wyniki w rywalizacji uzyskali uczniowie z Trąbina, którzy zdobywając pierwsze miejsce otrzymali puchar z rąk wójta Jana Koprowskiego. Na kolejnych pozycjach uplasowali się uczniowie z Ostrowitego, Radzynka i Ugoszcza. Wszystkie drużyny otrzymały również pamiątkowe dyplomy, a od dyrektora szkoły Pawła Kwiatkowskiego i rodziców słodkie upominki.

image

Informacja KRUS

Informacja Oddziału Regionalnego Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Bydgoszczy dotycząca wieku emerytalnego.

Dofinansowanie do badań gleby

28 marca 2017 r. Gmina Brzuze uruchomiła program dofinansowań obejmujący badania gleby na zawartość makroelementów (regulamin). Rolnicy z terenu gminy Brzuze zainteresowani pozyskaniem środków mogą składać wnioski do 14 kwietnia 2017 r. w Urzędzie Gminy Brzuze.

Komunikat Centrum Zarzadzania Kryzysowego w Bydgoszczy

Za pośrednictwem Urzędu Gminy Brzuze, Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego prosi o udostępnienie wśród mieszkańców informacji dotyczących wiosennego wypalania traw.

Liczba Pi - bohaterka literacka

21 marca rozstrzygnięty został konkurs zorganizowany w Gimnazjum Gminy Brzuze w Ostrowitem z okazji Dnia Liczby Pi. Najlepsze prace konkursowe napisali: I miejsce: Mateusz Paradowski z klasy IIIa, II miejsce ex aequo: Miłosz Pankowski z IIb i Adam Budziński z klasy IIa, III miejsce: Maja Adamowska z IIb. Oprócz ocen celujących z konkursowych przedmiotów, zwycięzcy otrzymali również nagrody rzeczowe. Pozostali uczniowie: Rafał Bieńkowski, Krystian Karpiński i Malwina Adamowska nagrodzeni zostali ocenami bardzo dobrymi z języka polskiego i matematyki. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Miniturniej w Radzynku

W poniedziałek 27 marca Szkoła Podstawowa w Radzynku organizuje gminną miniolimpiadę o Puchar Wójta Gminy Brzuze. W ramach akcji „Ruszaj z wiosną”, już po raz kolejny uczniowie klas 1-3 ze szkół podstawowych wezmą udział w sportowych zmaganiach.

Piłka nożna w Ostrowitem

Treningi drużyny piłkarskiej Pojezierze Brzuze odbywają się co tydzień na boisku wielofunkcyjnym przy Gimnazjum Gminy Brzuze w Ostrowitem. Najbliższy trening rozpocznie się w niedzielę, 26 marca o godz. 16.00. Klub GKS serdecznie zaprasza kibiców oraz przyszłych zawodników.

Przerwy w dostawie energii elektrycznej

Informacja ENERGA-OPERATOR SA dotycząca wyłączenia prądu na terenie gminy Brzuze:

w dniu 30.03.2017
- w godz. 08.30-14.00 stacja: Okonin 3 obwód 100 kierunek Giżynek

Więcej artykułów…
Start > Strona główna
Reforma oświaty
1%
sołectwa
Inwestycje
Odpady
Obrona cywilna
Mapa gminy
MAK+

Osoby online

Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości