Facebook

Podsumowanie Gminnego Konkursu Ekologicznego

W wiejskim domu kultury w Brzuzem odbyło się podsumowanie VIII Gminnego Konkursu Wiedzy Ekologicznej. Organizatorem konkursu jest wójt gminy Brzuze. Finał gminny konkursu odbywał się w dniach od 10 do 12 maja 2011 roku i obejmował kategorie: dzieci przedszkolnych, uczniów klas I-III szkół podstawowych oraz klas IV-VI i gimnazjalistów.

Mamy mistrza!

5 czerwca 2011 roku na boisku w Ugoszczu rozegrany został ostatni w bieżącym sezonie mecz, decydujący o zdobyciu tytułu Mistrza „B” klasy seniorów, a tym samym awansie do „A” klasy. Pojedynek toczył się pomiędzy GKS Pojezierze Brzuze, a LZS Iskra Ciechocin.

Ku czci Błogosławionego

W niedzielę 5 czerwca 2011 roku, w wiejskim domu kultury w Brzuzem odbył się program poetycko-muzyczny poświęcony Błogosławionemu Janowi Pawłowi II. Program nosił tytuł „On ku niebu ulata”.

Nowa figurka w Kleszczynie

28 maja br. (sobota) w Kleszczynie odbyło się poświęcenie figurki. Jest to figurka fundacji rodziny Pana Bogusława Sikory i przedstawia wizerunek Chrystusa Frasobliwego. Poświęcenia dokonał ksiądz Grzegorz Mazurkiewicz.

Projekt „Szkoła Równych Szans” zakończony

Zakończyła się realizacja projektu pod nazwą „Szkoła Równych Szans - II edycja”, w której uczestniczyły szkoły podstawowe i gimnazjum z terenu naszej gminy. Celem projektu było wzbogacanie wiedzy i umiejętności uczniów, między innymi, w zakresie informatyki, języka obcego, umiejętności czytania, sportu. Odbywały się też zajęcia z logopedii.

II Otwarty Turniej Siatkówki w Choceniu

21-22 maja 2011 roku, odbył się II Otwarty Turniej Siatkówki w Choceniu. Do eliminacji, podczas których Pojezierze wygrało swoją grupę „każdy z każdym”, zgłosiło się 16 zespołów (cztery grupy). W turnieju pozostało 8 drużyn i w ostatecznej klasyfikacji nasz zespół znalazł się na trzecim miejscu.

Kolejny wygrany mecz

22 maja 2011 roku w Zbicznie, odbył się mecz pomiędzy GKS Pojezierze Brzuze, a LZS Zbiczno. Nasza drużyna zwyciężyła 4 : 1 (0 : 1). Gratulujemy!

„Prezent dla Ziemi” - nowe drzewa w gminie Brzuze

20 maja 2011 roku w Trąbinie, na działce należącej do gminy, odbyło się uroczyste sadzenie 60 sztuk dorodnych drzew, między innymi: brzóz, lip, grabów kolumnowych, śliwy czerwonolistnej, buków kolumnowych, jarzębiny, kasztanów, klonów flamingo i jarząbów szwedzkich.

Więcej artykułów…
Start > Strona główna
Reforma oświaty
Reforma oświaty
Rewitalizacja
1%
sołectwa
Inwestycje
Odpady
Obrona cywilna
Mapa gminy
MAK+

Osoby online

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości