Facebook

„Każde pokolenie ma własny czas”

Dwudziestego piątego sierpnia 2011 roku odbyło się spotkanie integracyjne seniorów pod nazwą „Każde pokolenie ma własny czas”. Organizatorami byli: wójt gminy Brzuze, Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Gmin Dobrzyńskich Region Północ oraz Gminny Ośrodek Pomocy społecznej w Brzuzem.

Nasze kulinarne dziedzictwo

Dziewiętnastego sierpnia 2011 roku, Stowarzyszenie Dobrzyniacy uczestniczyło w jedenastej edycji konkursu „ Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów” na najlepszy regionalny i lokalny produkt żywnościowy oraz na najlepsze danie i potrawę regionalną i lokalną. Konkurs odbył się w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego w Przysieku.

Po piłkarskim debiucie

W niedzielę 21 sierpnia 2011 roku na boisku w Ugoszczu, zespół „Pojezierza” rozpoczął zmagania o mistrzostwo „A” klasy. Nasi piłkarze zmierzyli się z lokalnym rywalem – „Sokół” Radomin. Pojedynek zakończył się wynikiem 3:1 dla drużyny „Sokoła”. Życzymy powodzenia w następnych meczach!

Debiut „Pojezierza”

W niedzielę 21 sierpnia bieżącego roku  (godz. 14-ta), na stadionie w Ugoszczu odbędzie się debiut drużyny GKS „Pojezierze Brzuze” w rozgrywkach „A” klasy seniorów Kujawsko-Pomorskiego ZPN. Trzymamy kciuki!

Informacja dla rolników

Zamieszczamy informację Powiatowego Lekarza Weterynarii w Rypinie, dotyczącą obowiązków i wymagań określonych w rozporządzeniu Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 21 października 2010 roku, w sprawie wymagań weterynaryjnych przy produkcji mięsa przeznaczonego na użytek własny (treść pisma).

Młodzi amatorzy z wizytą u nas

W czwartek 11 sierpnia 2011 roku, odwiedziła naszą gminę młodzieżowa grupa teatralna działająca przy parafii Św. Maksymiliana Kolbego w Sierpcu, wraz z opiekunami. Po obejrzeniu prezentacji multimedialnej na temat gminy Brzuze, goście zwiedzili kaplicę w Studziance, gospodarstwo agroturystyczne Marianny Przybylskiej w Kleszczynie oraz zabytkowy kompleks pałacowy w Ugoszczu.

Licencja dla Pojezierza

GKS Pojezierze Brzuze uzyskał licencję klubową na sezony 2011/2012 i 2012/2013. W załączeniu pismo Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej.

Ogłoszenie Wójta Gminy Brzuze

Na tablicy ogłoszeń Urzędu Gminy Brzuze zostały wywieszone na okres 21 dni: wykaz 2 nieruchomości zabudowanych położonych w miejscowości Brzuze, przeznaczonych do sprzedaży w drodze przetargu ustnego nieograniczonego, wykaz 4 lokali mieszkalnych znajdujących się w budynkach mieszkalnych wielorodzinnych położonych w miejscowości Ostrowite, przeznaczonych do sprzedaży w trybie bezprzetargowym dotychczasowym najemcom (wykazy).

Więcej artykułów…
Start > Strona główna
Reforma oświaty
Reforma oświaty
Rewitalizacja
1%
sołectwa
Inwestycje
Odpady
Obrona cywilna
Mapa gminy
MAK+

Osoby online

Naszą witrynę przegląda teraz 31 gości