Facebook

Debiut „Pojezierza”

W niedzielę 21 sierpnia bieżącego roku  (godz. 14-ta), na stadionie w Ugoszczu odbędzie się debiut drużyny GKS „Pojezierze Brzuze” w rozgrywkach „A” klasy seniorów Kujawsko-Pomorskiego ZPN. Trzymamy kciuki!

Informacja dla rolników

Zamieszczamy informację Powiatowego Lekarza Weterynarii w Rypinie, dotyczącą obowiązków i wymagań określonych w rozporządzeniu Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 21 października 2010 roku, w sprawie wymagań weterynaryjnych przy produkcji mięsa przeznaczonego na użytek własny (treść pisma).

Młodzi amatorzy z wizytą u nas

W czwartek 11 sierpnia 2011 roku, odwiedziła naszą gminę młodzieżowa grupa teatralna działająca przy parafii Św. Maksymiliana Kolbego w Sierpcu, wraz z opiekunami. Po obejrzeniu prezentacji multimedialnej na temat gminy Brzuze, goście zwiedzili kaplicę w Studziance, gospodarstwo agroturystyczne Marianny Przybylskiej w Kleszczynie oraz zabytkowy kompleks pałacowy w Ugoszczu.

Licencja dla Pojezierza

GKS Pojezierze Brzuze uzyskał licencję klubową na sezony 2011/2012 i 2012/2013. W załączeniu pismo Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej.

Ogłoszenie Wójta Gminy Brzuze

Na tablicy ogłoszeń Urzędu Gminy Brzuze zostały wywieszone na okres 21 dni: wykaz 2 nieruchomości zabudowanych położonych w miejscowości Brzuze, przeznaczonych do sprzedaży w drodze przetargu ustnego nieograniczonego, wykaz 4 lokali mieszkalnych znajdujących się w budynkach mieszkalnych wielorodzinnych położonych w miejscowości Ostrowite, przeznaczonych do sprzedaży w trybie bezprzetargowym dotychczasowym najemcom (wykazy).

Sprawdzian przed ligą

W sobotę 6 sierpnia 2011 roku na boisku w Ugoszczu zespół GKS Pojezierze Brzuze zmierzył się z występującym w V lidze MKS „Drwęca” Golub-Dobrzyń. Mecz został rozegrany w ramach rozgrywek o Puchar Polski. Mimo zaciętej gry i znakomitych zagrań całego zespołu Pojezierza, pojedynek zakończył się wynikiem 3 : 2 dla MKS „Drwęca”. Gra była bardzo pasjonująca.

Ruszył projekt systemowy

Czwartego sierpnia 2011 roku, w Urzędzie Gminy Brzuze, odbyło się oficjalne rozpoczęcie czwartej edycji projektu systemowego „Gmina Brzuze mówi stop wykluczeniu społecznemu”. Do udziału w projekcie zakwalifikowano 24 osoby.

Zmiana lokalizacji punktów zbiórki odpadów

W związku z dostosowaniem do wymogów bezpiecznej obsługi punktów selektywnej zbiórki odpadów, Regionalny Zakładu Utylizacji Odpadów Komunalnych informuje, iż pojemniki w miejscowościach Ostrowite, Brzuze, Radzynek, Żałe i Gulbiny, zlokalizowane są pod napowietrzną linią energetyczną i opróżnianie pojemników przez specjalistyczny pojazd każdorazowo zagraża ciężkim wypadkiem pracownika.

Więcej artykułów…
Start > Strona główna
Reforma oświaty
Reforma oświaty
Rewitalizacja
1%
sołectwa
Inwestycje
Odpady
Obrona cywilna
Mapa gminy
MAK+

Osoby online

Naszą witrynę przegląda teraz 66 gości