Facebook

Turniej Piłki Siatkowej w Osieku

6 lutego 2011 roku w Osieku, odbył się Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy w Osieku. W meczu finałowym, po meczach w dwóch grupach, spotkały się dwie drużyny z powiatu rypińskiego. Pojezierze Brzuze zwyciężyło 2 : 0.

Integrujące ferie

W gminie Brzuze zorganizowany został nietypowy wypoczynek podczas ferii. Uczestniczą w nim dzieci, młodzież i starsi mieszkańcy Brzuzego.

Podsumowanie tegorocznego XIX Wielkiego Finału

Łącznie w całej gminie zebrano 6628,54 zł. Do akcji aktywnie włączyły się wszystkie placówki oświatowe z terenu gminy organizując kiermasze, kawiarenki, pokazy i koncerty. Swoją pomoc oferowali też rodzice.  Poniżej prezentujemy szczegółowe rozliczenie:

XI Bal Radości

Po raz XI dzieci i osoby niepełnosprawne z terenu gminy Brzuze uczestniczyły w corocznym "Balu Radości", organizowanym przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie. Zabawa miała charakter balu kostiumowego. Bal odbył się w Zespole Nr 3 w Nadrożu. Osoby chętne miały zapewniony transport gminnym samochodem. Była to bardzo udana impreza integracyjna.

Kandydat na rachmistrza

Wójt gminy Brzuze w dniu 13 stycznia 2011 roku ustalił kandydata na rachmistrza spisowego w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań, w osobie:

- P. Przemysław Wiśniewski

Równocześnie dziękujemy Wszystkim Państwu, którzy wykazali zainteresowanie ogłoszonym naborem.

Start > Strona główna
Reforma oświaty
Reforma oświaty
Rewitalizacja
1%
sołectwa
Inwestycje
Odpady
Obrona cywilna
Mapa gminy
MAK+

Osoby online

Naszą witrynę przegląda teraz 49 gości