Facebook

Triathlon Brzuze 2017

Gminny Klub Sportowy Pojezierze Brzuze zaprasza do udziału w zawodach MTB Triathlon Brzuze 2017, organizowanych  pod patronatem Wójta Gminy Brzuze. Zgłoszeń do współzawodnictwa, które odbędą się 1 lipca 2017 r. w Trąbinie, można dokonywać na stronie www.triathlon.brzuze.eu.
Pierwsze ogólnopolskie zawody triathlonowe zostały zorganizowane w gminie Brzuze w ubiegłym roku i wzięło w nich udział 48 zawodników - profesjonalistów oraz sportowców amatorów z całej Polski. W triathlonowych rozgrywkach aktywnie uczestniczyły również dzieci ze szkół gminy Brzuze.

Informacja

Uprzejmie informujemy, że 2 maja 2017 r. Urząd Gminy w Brzuzem oraz podległe jednostki organizacyjne będą nieczynne.

Kujawsko-pomorskie w obiektywie

Wojewoda Kujawsko-Pomorski zachęca mieszkańców do udziału w konkursie fotograficznym promującym najciekawsze miejsca naszego województwa. Kolejna edycja konkursu „Cztery pory roku w województwie kujawsko-pomorskim” organizowana jest we współpracy z Kujawsko-Pomorskim Związkiem Polskich Artystów Fotografików. 

- plakat informacyjny
- karta zgłoszeniowa

Rozpoczęcie sezonu kolarskiego

W poświąteczny wtorek, 18 kwietnia 2017 r. szkółka kolarska z Brzuzego gościła zawodników z Wielkiego Rychnowa oraz ich trenera, Mariana Krycha. W trakcie wspólnego treningu młodzi sportowcy pokonali na rowerach ponad 15 kilometrową trasę.
W okresie zimowym uczniowie ze szkółki kolarskiej prowadzonej przez Michała Czachorskiego ćwiczyli kondycję fizyczną w sali gimnastycznej szkoły w Trąbinie a od początku kwietnia rozpoczęli systematyczne treningi w plenerze. Pierwszy turniej, w którym uczestniczyć będą nasi kolarze zaplanowany jest na przyszły miesiąc.
W połowie września tego roku planowane jest przeprowadzenie przez Gminny Klub Sportowy Pojezierze Brzuze oraz Gminę Brzuze jednego z etapów wojewódzkich wyścigów kolarskich. Nasi zawodnicy oraz sportowcy z pozostałych szkółek województwa kujawsko-pomorskiego wezmą udział w wyścigu z cyklu Szlakiem Ligi UKS, który odbędzie się na terenie naszej gminy.

image

Informacja dla przedsiębiorców

Od 19 maja 2017 r. przedsiębiorcy prowadzący firmę oraz zgłaszający w Urzędzie Gminy Brzuze działalność gospodarczą do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej będą mogli również złożyć dokumenty ubezpieczeniowe do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

Informacja z Inspekcji Weterynaryjnej

Za pośrednictwem Urzędu Gminy Brzuze, Powiatowy Lekarz Weterynarii w Rypinie zwraca się z prośbą o rozpowszechnienie informacji związanych z zagrożeniami występowania wścieklizny.

Ostrzeżenie meteorologiczne

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Państwowy Instytut Badawczy prognozuje temperaturę minimalną w nocy do -3°C, przy gruncie do -5°C. Ważność: od godz. 21:00 dnia 19.04.2017 do godz. 07:30 dnia 20.04.2017.

Prośba o udział w konsultacjach

Za pośrednictwem Urzędu Gminy Brzuze, Urząd Statystyczny w Bydgoszczy zwraca się do mieszkańców z prośbą o udział w konsultacjach, polegających na wypełnieniu kwestionariusza dostępnego na stronie internetowej GUS. Konsultacje społeczne związane z Powszechnym Spisem Rolnym, który odbędzie się w 2020 roku, prowadzone są do 30 kwietnia 2017 r.

Więcej artykułów…
Start > Strona główna
PielgrzymSong 2017
Reforma oświaty
1%
sołectwa
Inwestycje
Odpady
Obrona cywilna
Mapa gminy
MAK+

Osoby online

Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości