Facebook

Nasi zwycięzcy

30 listopada br. w Rypinie, odbyły się  drużynowe Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym Chłopców i Dziewcząt Szkół Podstawowych. Tomek Koprowski i Artur Wolski ze Szkoły Podstawowej w Ostrowitem, zajęli I miejsce. Na drugim miejscu znalazły się dziewczęta (również ze Szkoły Podstawowej w Ostrowitem): Andżelika Chojnicka i Ola Trębicka. Tomek Koprowski został wybrany najlepszym zawodnikiem. Obaj chłopcy będą reprezentować powiat rypiński w zawodach półfinałowych na szczeblu wojewódzkim. Gratulujemy!

image

Nowe samochody dla OSP

W niedzielę 18 grudnia 2011 roku, w siedzibie Ochotniczej Straży Pożarnej w Giżynku, odbyło się uroczyste przekazanie samochodów pożarniczych dla jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej w Giżynku i Dobrem.

Wigilijnych spotkań czar

15 grudnia 2011 roku na wigilii w Trąbinie, spotkali się mieszkańcy wsi: Trąbin, Trąbin Rumunki, Marianowo i Gulbiny. Uczniowie tamtejszej szkoły zaprezentowali Jasełka Bożonarodzeniowe. Przy muzycznym akompaniamencie gminnego zespołu „AKCENT”, w nastroju kolęd i klimacie serdecznych słów, osoby starsze i samotne łamały się opłatkiem składając sobie życzenia. W uroczystości udział wzięli: wójt gminy Brzuze, przedstawiciele samorządu gminy, dyrektor szkoły oraz pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Brzuzem.

image

Przetarg na budowę kanalizacji

Dziewiątego grudnia 2011 roku ogłoszony został przetarg na budowę kanalizacji sanitarnej w gminie Brzuze. Szczegółowe informacje oraz dokumenty do pobrania, dostępne są na stronie Biuletynu Informacji Publicznej (www.bip.brzuze.pl) w zakładce przetargi.

Decyzje o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego

Trwa opracowywanie projektów decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego na remont i przebudowę budynku Domu Kultury w Ostrowitem.

Załącznik nr 1
Załącznik nr 2
Załącznik nr 3

Informacja o przetargu

Został ogłoszony przetarg ustny, nieograniczony na sprzedaż nieruchomości składającej się z dwóch działek w miejscowości Brzuze, na której usytuowany jest budynek lecznicy oraz budynek po byłej poczcie. Przetarg odbędzie się 20 stycznia 2012 roku o godz. 10:00, w Urzędzie Gminy Brzuze, pokój nr 16.

Obwieszczenie Wójta Gminy Brzuze

Informujemy, że na tablicy ogłoszeń Urzędu Gminy Brzuze, na okres 21 dni, zostało wywieszone Obwieszczenie Wójta Gminy Brzuze w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Brzuze, w zakresie obejmującym obszar położony w miejscowości Gulbiny (dz. nr 1/11, 1/12, 1/13, 1/14, 1/15, 1/16).

Abolicja dla cudzoziemców

Od 1 stycznia 2012 roku rusza abolicja dla cudzoziemców, którzy nielegalnie przebywają w Polsce. Cudzoziemcy, którzy chcą zalegalizować swój pobyt będą musieli złożyć wnioski do właściwego wojewody. Wnioski będzie można składać przez sześć miesięcy.

Więcej artykułów…
Start > Strona główna
Reforma oświaty
1%
sołectwa
Inwestycje
Odpady
Obrona cywilna
Mapa gminy
MAK+

Osoby online

Naszą witrynę przegląda teraz 43 gości