Facebook

Powszechny Spis Rolny

1 września br. rozpocznie się Powszechny Spis Rolny, który obejmie indywidualne gospodarstwa rolne osób fizycznych, a także gospodarstwa rolne osób prawnych oraz jednostek organizacyjnych niemających osobowości prawnej. Spisowi podlegają również gospodarstwa rolne nietowarowe, czyli nieprowadzące sprzedaży wytworzonych produktów rolnych i zwierząt gospodarskich. Dane będą spisane według stanu na 1 czerwca 2020 r.
Rolnicy będą mogli udzielić informacji o gospodarstwach poprzez samospis internetowy przeprowadzony przy użyciu interaktywnego formularza - każdy użytkownik gospodarstwa rolnego otrzyma informacje z Głównego Urzędu Statystycznego potrzebne do logowania w systemie. Jeśli w gospodarstwie nie ma dostępu do internetu odpowiedzi będzie można udzielić dzwoniąc na infolinię spisową. Z użytkownikami gospodarstw rolnych, którzy nie spiszą się samodzielnie, skontaktują się rachmistrzowie spisowi - zadzwonią lub umówią się na wywiad bezpośredni w miejscu dogodnym dla użytkownika gospodarstwa rolnego.
W gminie Brzuze rachmistrzami spisowymi zostali: Natalia Agatowska i Leszek Borkowski. Informujemy, że w urzędzie gminy uruchomione zostanie stanowisko komputerowe, przy którym można będzie dokonać samospisu. Wszystkie osoby zainteresowane uzyskaniem pomocy związanej z przekazywaniem danych spisowych prosimy o kontakt z sekretariatem urzędu pod nr. tel. 664 730 104.

Start > Strona główna > Powszechny Spis Rolny
Gmina Brzuze - Aktywnie
Koronawirus
Reforma oświaty
Reforma oświaty
Rewitalizacja
1%
sołectwa
Inwestycje
Odpady
Obrona cywilna
Mapa gminy
MAK+
PRODUKT POLSKI

Osoby online

Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości