Facebook

Prośba Szkoły Podstawowej w Ostrowitem

Szkoła Podstawowa w Ostrowitem zaprasza Wszystkich mieszkańców naszej gminy do wsparcia szkoły w akcji „Wielka mapa Polski”, która skierowana jest do uczniów klas 1 -3. Akcja ma na celu ogólnopolską wymianę tzw. pocztówkową pomiędzy szkołami. Zapraszamy mieszkańców gminy Brzuze do udziału w akcji, dzięki której razem z uczniami rozpoczynamy wielką przygodę i mamy możliwość wykorzystania materiałów edukacyjnych przygotowanych przez ekspertów.

Akcja ma walor edukacyjny, ponieważ szkoła otrzyma dostęp do specjalnie przygotowanych materiałów edukacyjnych: filmy, zdjęcia, pokazy slajdów, artykuły, ciekawostki, które pozwolą poznać wszystkie zakątki kraju, uczniowie będą poznawali zasady adresowania i pisania listów oraz pocztówek, Nawiążemy kontakty z innymi szkołami i uczniami.

Wsparcie naszych działań może polegać na przekazywaniu do szkoły zdjęć, przygotowanych kart ilustrujących naszą piękną gminę, powiat. Promowanie ciekawych miejsc znajdujących się w naszej okolicy. Chcemy pokazać innym szkołom – jak piękna jest nasza mała Ojczyzna – gmina Brzuze, powiat rypiński. Oczekujemy na pomoc do 20 marca br.

Start > Strona główna > Prośba Szkoły Podstawowej w Ostrowitem
Reforma oświaty
Reforma oświaty
Rewitalizacja
1%
sołectwa
Inwestycje
Odpady
Obrona cywilna
Mapa gminy
MAK+

Osoby online

Naszą witrynę przegląda teraz 28 gości