Facebook

Projekt „Szkoła Równych Szans” zakończony

Zakończyła się realizacja projektu pod nazwą „Szkoła Równych Szans - II edycja”, w której uczestniczyły szkoły podstawowe i gimnazjum z terenu naszej gminy. Celem projektu było wzbogacanie wiedzy i umiejętności uczniów, między innymi, w zakresie informatyki, języka obcego, umiejętności czytania, sportu. Odbywały się też zajęcia z logopedii. 27 maja 2011 roku w Rypińskim Centrum Kultury odbyło się podsumowanie projektu, w ramach którego nasze szkoły prezentowały swój dorobek poprzez wystawy oraz występ artystyczny w wykonaniu uczniów ze Szkoły Podstawowej w Radzynku.

Start > Strona główna > Projekt „Szkoła Równych Szans” zakończony
Koronawirus
Reforma oświaty
Reforma oświaty
Rewitalizacja
1%
sołectwa
Inwestycje
Odpady
Obrona cywilna
Mapa gminy
MAK+

Osoby online

Naszą witrynę przegląda teraz 20 gości