Facebook

Granty finansowe dla naszych stowarzyszeń

W marcu 2018 r. Urząd Marszałkowski  ogłosił wyniki otwartych konkursów ofert  na wykonywanie zadań publicznych w roku 2018. Marszałkowskie dotacje w zakresie turystyki i krajoznawstwa oraz wspierania działań na rzecz dzieci, młodzieży i seniorów przyznano trzem projektom złożonym przez Stowarzyszenie Dobrzyniacy. Dwa projekty Stowarzyszenia Rozwoju Gminy Brzuze otrzymały granty na wspieranie zajęć dla dzieci i młodzieży oraz przeciwdziałanie uzależnieniom. Doceniony został także projekt GKS Pojezierze Brzuze na podejmowanie przedsięwzięć w zakresie kultury fizycznej i sportu. Również w marcu dofinansowanie ze środków Powiatu Rypińskiego w zakresie kultury otrzymało Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Brzuze.

Start > Strona główna > Granty finansowe dla naszych stowarzyszeń
Reforma oświaty
Reforma oświaty
Rewitalizacja
1%
sołectwa
Inwestycje
Odpady
Obrona cywilna
Mapa gminy
MAK+

Osoby online

Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości