Facebook

Współpraca z organizacjami pozarządowymi

Wójt Gminy Brzuze informuje, że trwają prace związane z opracowaniem rocznego programu współpracy Gminy Brzuze z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego, który będzie obowiązywał w 2018 r. Przygotowany został wstępny projekt Programu współpracy, który przedkładamy do konsultacji, w celu zebrania uwag i opinii organizacji pozarządowych i podmiotów  prowadzących działalność w sferze pożytku publicznego działających na rzecz Gminy Brzuze.

Przedstawiony Program jest wersją roboczą, który w toku konsultacji będzie ulegał zmianie. Zachęcamy, by propozycje, uwagi i opinie zgłaszać drogą pocztową, elektroniczną lub składać osobiście w Urzędzie Gminy w Brzuzem, pokój nr 8, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. w okresie od 17.10.2017 r. do 31.10.2017 r. Propozycje do Programu będzie można przedstawić również na spotkaniu z przedstawicielami organizacji pozarządowych, na które serdecznie zapraszamy. Spotkanie odbędzie się 25 października 2017 r. o godz. 13:00 w Urzędzie Gminy w Brzuzem.

Projekt Programu współpracy Gminy Brzuze z organizacjami pozarządowymi oraz formularz do konsultacji znajdują się na stronie www.brzuze.pl, w zakładce Organizacje Pozarządowe oraz w Biuletynie Informacji Publicznej.

Serdecznie zapraszamy do czynnego udziału w konsultacjach.

Start > Strona główna > Współpraca z organizacjami pozarządowymi
Reforma oświaty
Reforma oświaty
Rewitalizacja
1%
sołectwa
Inwestycje
Odpady
Obrona cywilna
Mapa gminy
MAK+

Osoby online

Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości