Facebook

Gmina Brzuze na rypińskiej Agrze

W tegorocznej Agrze oraz Dożynkach Diecezjalnych, w których organizacji uczestniczyła również gmina Brzuze, brali udział przedstawiciele samorządu naszej gminy, między innymi, wójt dr Jan Koprowski.

Cztery wieńce z gminy zgłoszone zostały do konkursu powiatowego. Były to wieńce wykonane przez KGW Brzuze oraz sołectwa: Łączonek, Marianowo i Piskorczyn. Wieniec wykonany przez KGW Brzuze zajął drugie miejsce w konkursie.

Wystąpiły też nasze gminne zespoły artystyczne. W sobotę 10 września, prezentował się zespół „Akcent” pod kierunkiem Andrzeja Chodorowskiego, w niedzielę 11 września, zespół folklorystyczny „Familianki” prowadzony przez Stanisława Motylewskiego oraz Kapela Argalskich pod przewodnictwem Zygmunta Argalskiego.

Start > Strona główna > Gmina Brzuze na rypińskiej Agrze
Koronawirus
Reforma oświaty
Reforma oświaty
Rewitalizacja
1%
sołectwa
Inwestycje
Odpady
Obrona cywilna
Mapa gminy
MAK+
PRODUKT POLSKI

Osoby online

Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości