Aktualności

Wspaniałe osiągnięcia Natalii

Natalia Głowacka odniosła kolejny ogólnopolski sukces w kolarstwie torowym. Została wicemistrzynią Polski podczas rozgrywanych w dniach 20-23.10.2020 r. w Pruszkowie Mistrzostwach Polski Elity w Kolarstwie Torowym i Mistrzostwach Polski Młodzieżowców w Konkurencjach Nieolimpijskich. Sukces Natalii Głowackiej jest o tyle większy, że w mistrzostwach startowała jako juniorka młodszego rocznika w swojej kategorii wiekowej, a jej rywalkami były starsze zawodniczki. Wspólnie z klubowymi koleżankami: Urszulą Łoś i Mają Tracką uzyskały drugi czas w sprincie drużynowym kobiet w kategorii open. Nie był to jej jedyny występ w zawodach: w keirinie wywalczyła szóste miejsce, w wyścigu 250 m ze startu zatrzymanego zajęła siódmą lokatę, a w sprincie ósmą. Tym samym Natalia znalazła się w pierwszej dziesiątce najlepszych kolarek w kraju w kategorii Elita Kobiet. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!